تبلیغات
khalvatgahe-khorshid - خانم محترم ! برای خودت باش نه دیگران
khalvatgahe-khorshid
خوب ترین خبر

     خانم محترم ! برای خودت باش  نه دیگران

مدتی است که توطئه های حساب شده دشمنان سعادت و خوشبختی وسربلندی  ایرانیان  به بار نشسته وبا کمال تاسف تعدادی از زنان ودختران را دردام فریب خود گرفتارکرده است . از آنجاکه این افراد فریب خورده ،نه تنهاامروز وفرداو آینده خودرا به تباهی می کشند بلکه با ترویج بی حجابی وبی عفتی ،جامعه را نیز آلوده وافراد نا آگاه دیگری را گرفتار دام شیاطین می کنند . باتوجه به اینکه به پاکی و متانت ذاتی زن ایرانی اعتقاد دارم وناهنجاری های رفتاری برخی از خانم ها را ناشی از ناآگاهی وغفلت آن ها از کرامت وجایگاه معنوی خود می دانم لذا در این نوشته ، از روی خیرخواهی ودلسوزی ، به این افراد  می گویم : که


ای زن ،ای دخترپاک ومعصوم ومادرامروزوفردای سرزمین پاکی ها وخوبی ها، ای شاهکار خلقت،ای قلب تپنده عالم هستی و ای خانم ! چه بر سرت آورده اند؟لطافت و صداقت و پاکی و سنگینی و متانتت کو؟ عفت و حیا را چه کرده ای؟ به کجا رهسپار گشته ای.؟

  تازگی ها به زیر پایت نگاه کرده ای؟

هیچ می دانی جاده ای که برروی آن راه می روی تو را به ناکجا آباد می برد؟! چگونه  بهت بگویم که دلم برای نجابتت  تنگ شده است و مدتی است که به شدت  نگرانم ؛نگران تو و نگران آینده ای که تو برای خودت و دیگران به تصویر می کشی . دختر پاک و معصوم سرزمین من ! با چه زبانی بگویم نگرانیم را که باورکنی.؟

 هیچ می دانی چه بر سرت آورده اند ؟!

به خودت نگاه کرده ای؟ تازگی ها فقط یک جالباسی پر قیمت شده ای، همین و بس!

باتو می گویم ، تو یی که طبق فرمایش امام خوبی ها ، حضرت علی (ع) ریحانه (گلی) هستی  که باید خانه و جامعه از وجودت و از پاکی درون و لطافت روحت بهره مند شوند و ... ولی افسوس که به دلیل نشتاختن وتوجه نکردن به گوهر وجودت ،جایگاه ومنزلت خودرا به اندازه ای پایین آ ورده ای که پای در میدان مسابقه دیده شدن گذاشته ای تا با اندام و سر رویت ارزش گذاری شوی.

باتو  می گویم که غافل شده ای از اینکه بدانی تا در این راهی ، بر باد رفته ای بیش نیستی ! 

باتو می گویم که اسیر روزمرگی شده ای و همواره در تمنای نگاهی هرزه هستی  تا دیده شوی. 

باتو می گویم ، تویی که مظهر جمال خداوندی و معدن مهر وعاطفه وپاکی ؛ که بهشت خداوند می تواند درزیر پایت باشد وخود ودیگران رابه بهشت بفرستی ؛

 باتو می گویم ، بیش از این اجازه نده تا نامردان مرد نما، تو را به کالای شهوت رانی خویش مبدل سازند و یادشان بروی تو ، و تو نیز نگویی که ، کی هستی وچه جایگاهی داری .

صادقانه  می گویم وتو هم باورکن نگرانی ام را  که چند وقتی است می بینم در سایه شعارهای فریبنده  شیطان صفتان بدکردار ، بازیچه ای شده ای که همه  کرامت و شخصیت و هستی ات را به حراج  گذاشته ای و به بازیچه ات گرفته اند .

خلاصه کنم حرف هایم را و باز هم بگویم که ، ای گل ، ای مظهر پاکی ولطافت وعاطفه ،ای زن ، ای دختر و ای خانم محترم ! برای خودت باش ، نه دیگران!

اصلا خودت باش ، نه وسیله لذت دیگران. به جای اینکه تمام فکرت این باشد که رنگ و روی صورتت را با رنگ لباست ست کنی ، قدری دلت را آرایش کن!   باور کن که این برایت بهتر است .

   ----------------------------------------------

برای رفتن به صفحه اصلی برروی  خلوتگه خورشیدکلیک کنید

نوع مطلب : حجاب وعفاف ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 24 تیر 1394 10:47 ق.ظ
به واقعیات تلخی اشاره کرده ایدولی درنزداینگونه افراگوش شنوایی نیست
یکشنبه 14 تیر 1394 10:39 ق.ظ
مطالبی که نوشته اید حقایقی هستند تلخ که بعضی ها قابلیت پذیرش آن راندارند
موفق باشید
شنبه 10 خرداد 1393 09:09 ب.ظ
عالی بود
ممنون
یکشنبه 18 اسفند 1392 07:24 ب.ظ
حقا که حرف دل مارا میزنید خدا قوتتان بدهد التماس دعا.
یکشنبه 11 اسفند 1392 02:57 ب.ظ
سلام.تذکرمفیدی است این نوشته ارزشمندشما. تشکر والتماس دعادارم
سه شنبه 29 بهمن 1392 06:27 ب.ظ

دیر زمانی است که موجودی در جهان خلقت آمده به نام انسان، که دو جنس متفاوت دارد به نام مرد و زن.
خداوندِ خالق، زن را عزیز تر از مرد آفرید و او را در پوشش مرد قرار داد برای حفظ حرمت او و به او گفت که در این دنیا عقرب ها و مارها فراوانند.
خود را از آن ها بپوشان و به همین جهت هدیه ای به او داد از رنگ پوشش خانه خودش - چادر-
واکنون که به خودآمده ایم می بینیم که چه هدیه ای بوده این چادر وحجاب که شیطان بر گرفتنش از ما اصرار دارد؛ می خواهد که نباشد که نباشیم. چون می داند چادر که کنار رود حجاب هم می رود و می آید بی حیایی! می آید گناه و می رسد به هدفش شیطان...
چهارشنبه 23 بهمن 1392 09:08 ق.ظ
سلام .به موضوع خوبی اشاره کرده اید . واقعا بعضی از خانمها آینده خودشان را بربادمیدهند وزمانی پی به اشتباهشان میبرند که که دیگرفرصت برای جبران ندارند
شنبه 19 بهمن 1392 08:12 ب.ظ
درجامعه ای که آدمایی مثل شما حضوردارندتنها دلخوشی ما اینه که برخلاف خواست شماها ودوستانتون رفتارکنیم ونوع پوشش ورفتارمونو خودمون انتخاب کنیم. شماهم اونقدربگید وبنویسدتاخسته بشید
نورالدین قدیمی
سلام / ازاینکه به وبلاگ من سرزدید تشکرمی کنم .برداشت من ازنوشته وپیام شما این است که شما مشکل اعتقادی ندارید ولی به دلیل لجبازی بعضی رفتارهارا انجام می دهید. حالا چرا وباچه کسی لجبازی می کنیدرانمی دانم ولی این را می دانم اگرراهتان آنگونه باشدکه درپیامتان به آن اشاره کرده اید مطمئن باشیدکه فقط خودتان ضررخواهیدکرد . این راهم بگویم که من درنوشته ام فقط تذکر داده ام که طبق فرمایش قرآن کریم ، "إنّ الذّکری تنفع المؤمنین " تذکر برای مؤمنین سودمنداست .
امیدوارم سربلند وسعادتمند باشید.
سه شنبه 15 بهمن 1392 11:56 ق.ظ
مطلب مفیدی را تذکرداده اید اززحمات دلسوزی واحساس مسئولیت شما تشکرمیکنم
شنبه 12 بهمن 1392 12:09 ب.ظ
سلام . باخواندن این مطلب شما مناسب دیم جمله ای از امام خمینی (ره)درباره حجاب را به شم وخوانندگان مطالب وبلاگتان تقدیم کنم.
امام خمینی میگوید : " مانمی توانیم واسلام نمی خواهد که زن به عنوان یک شیء ویک عروسک دردست ماباشد.اسلام می خواهدزن را حفظ کند وازاو انسانی جدی وکارآمدبسازد. ماهرگزاجازه نمی دهیم تازنان فقط شیئی برای مردان وآلت هوسرانی باشند ."
پنجشنبه 10 بهمن 1392 07:58 ق.ظ
سلام. ازاین نوشته بسیار خوب شما تشکر میکنم.
من یک مسیحی هستم و دین من هم از زنان و مردان می‌خواهد که محجوبانه لباس بپوشند. حجاب یک تصمیم عقلانی برای بانوان است وباید به خواسته آنها احترام گذاشت چون بااین عمل قابل احترام میشوند.
یکشنبه 6 بهمن 1392 07:22 ب.ظ
ای زن به تو ازفاطمه(س) اینگونه خطاب است
ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است
مطلب جالب ودلسوزانه ای بود تشکرمیکنم
چهارشنبه 2 بهمن 1392 03:41 ب.ظ
گل عفاف در بوستان حجاب می روید و عطر پاکی ، وجود زنان محجبه را قیمتی می کند.
دوشنبه 30 دی 1392 03:23 ب.ظ
زن بخاطر ارزش وکرامتی که دارد باید با رعایت حجاب محفوظ بماند و خود را حراج نکند و در بازار سوداگران شهوت ، خود را به بهای چند نامه و نگاه و لبخند نفروشد.
شنبه 28 دی 1392 12:56 ب.ظ
سلام باخواندن این مطلب شم به یادم آمد که این یک بیت شعرحافظ را به مخاطبین شما تقدیم کنم که :

نصیحت گوش کن جاناکه ازجان دوست تردارند
جوانان سعادتمند ، پند پیر دانارا
ازنوشته خوبتان تشکرمیکنم
جمعه 27 دی 1392 11:31 ق.ظ
حجاب وعفاف ارزنده‌ترین نمادفرهنگی، اجتماعی در تمدن ایرانی - اسلامی است که پیشینه آن به قبل از ورود اسلام می‌رسد، اما در فرهنگ اسلامی به اوج تعالی و منتهای ارزش و اعتبار خود می‌رسداما باکمال تاسف عده ای ازافراد بانادیده گرفتن آن هم به خودشان لطمه میزنند وهم امنیت اخلاقی وروانی جامعه را ازبین میبرند.
به خاطر مطالب خوب ومفید تان ازشما تشکرمی کنم. التماس دعا
پنجشنبه 26 دی 1392 08:04 ق.ظ
به نظر من دنیا برای خوشگذرانی ولذت بردن است وهرکسی هم درچگونگی لذت بردن از دنیا آزاده وخودش باید روش زنگیشو انتخاب بکنه شماهم لطفا در مسائلی که به شما مربوط نیست دخالت نکنیدوسعی نکنید بااین مطالب سطحی مثلا مردم را هدایت کنید
نورالدین قدیمی
سلام . ازشماتشکرمی کنم که افتخاردادیدوبه وبلاگ من سرزدید. دوست عزیز ،من هم باشما موافق هستم . شماراست می گویید دنیا برای لذت بردن از زندگی است البته لذت بردن با گناه کردن متفاوت می باشد. اتفاقا دستورات دینی ما وسخنان ائمه (ع) پراست از راه های لذت بردن از زندگی امیدورم بامطلعه کتاب های مفید آن راه هارا بشناسید وامتحان کنید. درضمن یادآوری می کنم که من قصد هدایت ندارم وخدم را هم دراین حد واندازه نمی دانم وفقط تذکر می دهم که طبق فرمایش خداوند مهربان درقرآن کریم ، تذکر برای مؤمنین مفید می باشد. موفق وسربلند باشید
چهارشنبه 25 دی 1392 12:12 ق.ظ
سلام،ممنون به امید روزی كه شاهد یك جامعه اسلامی در عمل باشیم نه فقط باواژه ها...
پیامبر فرمود: لباسی بپوش که انگشت نمای مردم نشوی و عزت واحترامت هم محفوظ بماند.
اللهم عجل لولیك الفرج
سه شنبه 24 دی 1392 12:15 ب.ظ
خداوند متعال در آبه 59سوره احزاب میفرماید : اى پیامبر! به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو، روسرى‏هاى بلند بر خود بیفكنند، این (عمل) مناسب‏تر است، تا (به عفّت و پاكدامنى) شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند، و خداوند آمرزنده مهربان است.
دوشنبه 23 دی 1392 04:35 ب.ظ
تشکر میکنم که ا ستدلال مناسب و اثر گذاری ارائه کردید. همواره لازم است شأن انسانی زن مورد تأکید قرار گیرد تا از نگاه هرز و کاسبکارانه ی برخی نامردان مردنما مصون بماند.
مردان هرزه جو هم در انتخاب همسر برای زندگی مشترک ، زنان دارای پوشش و عفیف را می پسندند.
یکشنبه 22 دی 1392 07:27 ب.ظ
من بانوشته شما خیلی موافق نیستم. ولی از اینکه جواب مخالفانتان را مؤدبانه ومحترمانه میدهید ازشما تشکرمیکنم .
شنبه 21 دی 1392 07:24 ب.ظ
ممنون ازاحساس مسئولیت و نوشته خوبتون . خدا همه ماها را ازشر شیاطین نجات بدهد .
شنبه 21 دی 1392 11:45 ق.ظ
آره بابا همه منحرفند جزشما
نورالدین قدیمی
سلام دوست خوبم / امیدوارم افتخاربدهید ودوباره به وبلاگ من سریزنید .دوست عزیز ! دراین نوشته هیچ مطلبی درباره انحراف نوشته نشده است ومن به خودم اجازه نمی دهم چنین نسبتی را به کسنی بدهم . اگردقت بفرمایید دراین نوشته گفته شده است که عده ای از خانما از روی ناآگاهی فریب شیطان راخورده ودردام گرفتار شده اند . سخن من دوستانه وبا کمال احترام ودلسوزانه بوده است. سربلند وسعادتمندباشید.
جمعه 20 دی 1392 07:23 ب.ظ
از نوشته خیلی خوبتان تشکر میکنم. من هم به نوبه خودم به اینگونه خانمها نصیحت میکنم که فریب شیطان را نخورند ودین ودنیایشان را تباه نکنند.
جمعه 20 دی 1392 07:46 ق.ظ
سلام و درود؛
دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
http://www.ammarname.ir/node/27192
ما را از بروزرسانی خود آگاه
و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
موفق و پیروز باشید .
http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir
یا علی
جمعه 20 دی 1392 07:41 ق.ظ
سلام. سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) را خدمت شما تسلیت عرض میکنم واز شما بخاطر این نوشته خوب وتذکر دلسوزانه صمیمانه تشکرمیکنم.
پنجشنبه 19 دی 1392 04:54 ب.ظ
خیلی از شما تشکرمیکنم که اینگونه مسائل راتذکر میدهید . موضوع مهمی که باید به اینگونه خانمها یادآوری بشوداینستکه حتی دراین دنیا هم بیشترازهمه خودشان ضررمیکنند ولی یک زمانی متوجه میشوند که دیگر راهی برای برگشت ندارند.
پنجشنبه 19 دی 1392 02:07 ب.ظ
اگر گوش شنوایی باشد مطلبتون جالب ومفید می باشد . ممنون
پنجشنبه 19 دی 1392 07:38 ق.ظ
شما کاری جز گیر دادن به ظاهر ورفتار مردم ندارید ؟ انسان باید خودش نوع پوشش ورفتارش را انتخاب کند . اگرناراحتید سرتون توکارخودتون باشه ونگاه نکنید.
چهارشنبه 18 دی 1392 07:48 ب.ظ
اگرهمه به وظیفه دینی شان عمل میکردند وامربه معروف ونهی ازمنکر رافراموش نمیکردند وضع جامعه اینطوری نمی شد .دشمن دارد کارخودش را میکند ولی مسئولین ما هنوزخوابند ومردم هم بی خیال .خدا به فریادمان برسد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

به نام خدایی كه انسان را مسافر كاروان انتظار گردانید.

سلام اى گل نرگس، اى كه شیرین ترین انتظار، انتظار تو، وبهترین منتظر، منتظرتوست .

... سلام ای خوبترین خبر

آقاجان !

اگرچه روسیاهیم و از روی شما شرمنده ،اما هرصبح جمعه ، کوچه های دلمان را آب وجارومی کنیم و انتظارآمدنت رامی کشیم و زیر لب زمزمه می کنیم که : شایداین جمعه بیاید شاید
پرده ازچهره گشاید شاید

*****
سلام براهالی دل ودوستان خوبم
به وبلاگ " خلوتگه خورشید" خوش آمدید.
دراین وبلاگ ، میزبان دیدگان مهربان شما خوبان هستم ومی خواهم خانه دلی رابناکنم برای
دوستان وهمراهان هم فکرو هم دل.
خوشحال می شوم این وبلاگ راخانه خودتان بدانید
و با نظرات خوب و ارزشمندتان برای ادامه راه کمکم کنید.
تصمیم دارم به امید و یاری خدای مهربان و همراهی شما
خوبان باصفا ، مطالبی پیرامون مهدویت و وجود مقدس
حضرت ولی عصر (عج)و سایر موضوعات مفید وموردنیاز،
خدمت دوستانم تقدیم کنم .
امید که توفیق ، رفیق راهم باشد
یاعلی مدد

مدیر وبلاگ : نورالدین قدیمی
مطالب اخیر
نظرسنجی
مطالب این وبلاگ را ازنظر غنی بودن وپاسخ گویی به نیاز مخاطبان چگونه ارزیابی می کنید
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :